sensoriailibre.lt@gmail.com

KONTAKTAI

Jei turite mums klausimų, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kaip įmanoma greičiau su jumis susisieksime.
Sveiki atvykę į mūsų internetinės parduotuvės „Kontaktai” puslapį Sensoriailibre.lt!

Mes vertiname kiekvieną mūsų klientą ir siekiame užtikrinti aukštą aptarnavimo lygį. Jei kilo klausimų, pageidavimų arba jums reikia pagalbos, prašome nedvejodami susisiekti su mumis. Mes esame pasirengę suteikti jums visą reikalingą informaciją ir išspręsti bet kokias kilusias problemas.

Mūsų kontaktiniai duomenys nurodyti žemiau. Galite susisiekti su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba užpildydami grįžtamosios informacijos formą šiame puslapyje. Mūsų draugiška ir profesionali komanda su malonumu jums padės ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Taip pat kviečiame jus prisijungti prie mūsų socialinių tinklų, kad būtumėte informuoti apie naujienas, akcijas ir specialius pasiūlymus. Mes nuolat atnaujiname mūsų socialinių tinklų puslapius, kad jūs būtumėte įtraukti į visus įvykius ir gautumėte įdomią medžiagą.

Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Mes visada esame pasiruošę išklausyti jūsų atsiliepimus ir pasiūlymus dėl mūsų paslaugų gerinimo. Mums svarbu sukurti ilgalaikes ir abipusės naudos santykius su mūsų klientais, o jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų internetinę parduotuvę. Tikiuosi sėkmingos bendradarbiavimo ir esame pasirengę užtikrinti jums kokybiškus produktus ir puikų aptarnavimą.

Kontaktai Lietuva, diabetas, diabetikai bendradarbiavimas

Jei turite klausimų dėl siuntų pristatymo ar apmokėjimo, prašome peržiūrėti šį skyrių: Siuntimo ir apmokėjimo informacija.

Siuntų sekimas Post.lt
Siuntų sekimas Packeta
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą
0
X